Medlemsshopping hos Female D’Luxe

Kære medlemmer af Korsør City & Korsør Erhvervsforening

Det er så dejligt, at I er medlem af vores forening, og vi sammen hjælper til at støtte op om vores lille by. Derfor mener jeg også det er vigtigt, at vi husker at vise hinanden at sammenhold betaler sig, og i den anledning vil jeg gerne inviterer jer samt jeres personaler til en shoppe dage i butikken

 

TORSDAG 11. JUNI KL 10:00 – 17:30

OG

FREDAG 12. JUNI KL. 10:00 – 18:00

FÅ 20 % PÅ HELE KØBET

OPLYS VED KASSEN HVILKEN VIRKSOMHED DU TILHØRER

 

Da jeg hovedsageligt lever af at sælge tøj til kvinder, og ved at der er rigtig mange mænd i foreningerne, kan mændene enten forkæle deres kone med en fin gave, eller stikke dem et dankort og sende dem her ned selv 😉

 

Husk at giv alt jeres personale besked herom

 

Mange hilsner

Pigerne i female D´LUXE